Akční nabídka

  • Nejprodávanější ATV vyvážečka v ČR a SR
  • Lze zakoupit samostatnou hydraulickou ruku
  • Nosnost až 2 000 kg !!
  • Dosah hydraulické ruky 3,2 m !!
  • Vyrobeno v Estonsku !!!
  • Extrémní odolnost, nosnost 1 000 kg
  • Pozinkovaná konstrukce a ložná plocha.
  • převoz široké škály materiálů
  • bezkonkurenční prostupnost terénem

Reklamní banner

Články o čtyřkolkách a příslušenství

Vyvážečky dřeva za čtyřkolku

Vyvážečky dřeva za čtyřkolky a malotraktory

Vyvážečka je užitečným pomocníkem, který zjednoduší odvoz materiálu z místa těžby. Dle daného materiálu se používá vhodný typ vyvážečky (mnohdy s mechanickou rukou, která materiál nakládá). Vyvážečky se dají jednoduše zapojit za pracovní vůz, traktor či terénní (pracovní) čtyřkolku. Vlek vhodný pro transport dřeva a dřevní hmoty je jednoduché zapřáhnout za vozidlo.

Lesní vyvážecí vozík dřeva

Lesní vyvážečky jsou uzpůsobeny k pohybu v těžkém terénu a ulehčují lesníkům práci s odklízením poražených stromů. Lehkému průniku terénem pomáhají výkyvné nápravy, které překonají sebehorší překážku.

K dobré prostupnosti pomáhají i nízkotlaké pneumatiky. Pro nakládání kulatin je vhodné mít na vyvážečce mechanické rameno s kleštěmi. Díky němu se lehce naloží přívěs dřevem a může se převést na cílové místo.

Příslušenství k vyvážecím vozíkům

Pro vyvážečky dřeva existuje několik příslušenství, které mohou rozšířit jejich pole působnosti. Výše jsme zmínili mechanické rameno s kleštěmi. Dále můžete využít i dodatečné klanice (postranice), či nástavbu pro přepravu velkoobjemových nádob na vodu.

Z vyvážecího vleku pro dřevinu můžete díky několik úpravám udělat transportní nástroj pro zvěřinu, velkoobjemové nádrže s tekutinami či jiné typy nákladů. Některé typy vyvážeček umožňují odstranění předního i zadního čela, čímž dále rozšíří jeho upotřebení. Umožní se tím převážení delších materiálů.

Díky každodenní práci v terénu musí být všechny povrchy vyvážeček chráněny pozinkováním. Jedině tak se zabezpečí dlouhá životnost všech částí – pozinkované ocelové konstrukce mají vysokou odolnost vůči rzi.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně našich vyvážeček pro pracovní čtyřkolky, tak neváhejte a ozvěte se nám pomocí formuláře níže – rádi Vám poradíme!

Prodávané značky

JPJ Forest Vahva Jussi Vares