Akční nabídka

  • Nejprodávanější ATV vyvážečka v ČR a SR
  • Lze zakoupit samostatnou hydraulickou ruku
  • Nosnost až 2 000 kg !!
  • Dosah hydraulické ruky 3,2 m !!
  • Vyrobeno v Estonsku !!!
  • Extrémní odolnost, nosnost 1 000 kg
  • Pozinkovaná konstrukce a ložná plocha.
  • převoz široké škály materiálů
  • bezkonkurenční prostupnost terénem

Reklamní banner

Články o čtyřkolkách a příslušenství

Vozíky a vleky za čtyřkolky a malotraktory

Vozíky a vleky za čtyřkolky

Pro zvýšení využitelnosti čtyřkolek a malotraktorů jsou na trhu vozíky a vleky za čtyřkolky, které ulehčí práci například lesníkům či stavbařům.

Na vozíky se kladou poměrně velké nároky. Musí mít pevnou konstrukci, která unese několik tun nákladu. Je také důležité, aby dokázaly lehce projet i tím nejtěžším terénem a dlouho bezproblémově sloužit. A to vše za přijatelnou cenu. Důležitým parametrem každého příslušenství pro čtyřkolky je nosnost.

V naší nabídce naleznete celou řadu přívěsů a vozíků, které ze čtyřkolky vytvářejí vašeho partnera na každodenní činnosti. Nabízíme vozíky od světových značek, které jsou určeny k přesunu velkých objemů dřeva, jeho stahování za pomoci vleku atd. Pro bližší seznámení doporučujeme prozkoumat naši aktuální nabídku.

Při výběru nové vlečky si musíte nejdříve uvědomit, pro jaké činnosti ji budete využívat. K vyvážení dřeva z lesa, převážení velkoobjemových nádob s tekutinami či transport ulovené zvěřiny? Vozíky jsou poměrně variabilní a umožňují jednoduchou úpravou klanic změnit použití vozíku.

Vyvážecí soupravy a vozíky

Pro každý typ činnosti v lesnictví, stavebnictví či zemědělství existují speciální vozíky. Pro práci v lese (vyvážení a stahování dřeva) jsou nejvhodnější vozíky, které mají výkyvné nápravy BOOGIE. V kombinaci s nízkotlakými pneumatikami mají lesní vyvážečky nepřekonatelnou prostupnost těžkým terénem.

Vyvážecí souprava na dřevo může mít, pro ulehčení nakládání, vlastní mechanickou ruku. Ta díky rotátoru jednoduše přenese dřevo z místa těžby na vlek vyvážečky.

Sklápěcí vozíky

Sklápěcí vlek je vhodný pro převážení sypkých materiálů, zahradního odpadu či drobného nářadí. U tohoto typu vleku je velkou výhodou, když má odstranitelná přední i zadní čela – zvýší se tak jeho univerzálnost. Umožní se tím převážení delšího materiálu, než je délka samotného vleku. Jeho použití není tak omezeno pouze na sypké či sypané materiály.

Pro stahování dřeva z místa těžby na krátké vzdálenosti je vhodné využít speciální stahovací vlečky. Ty umožní stažení dřeva v celé jeho délce na místo, které je snáze přístupné pro nakládací zařízení a odvoz dřevní hmoty ke zpracování.

naší nabídce návěsů, vozíků či vleků se stane čtyřkolka Vaším celoročním pomocníkem, bez kterého se již neobejdete. U nás naleznete kvalitu švédských, estonských, ale také českých výrobců!

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně našich vozíků a vleků za čtyřkolky, tak neváhejte a ozvěte se nám pomocí formuláře níže – rádi Vám poradíme!

Prodávané značky

JPJ Forest Vahva Jussi Vares