Články o čtyřkolkách a příslušenství

Pracovní čtyřkolky a malotraktory

Pracovní čtyřkolky a malotraktory

Pracovní čtyřkolky ocení majitelé především v těžkých terénech, které pro ně nejsou žádnou překážkou. Nápravy vozidla mají skvělou prostupnost terénu. Nemálo napomáhají i nízkotlaké pneumatiky.

Pracovní malotraktory a čtyřkolky – využití

Čtyřkolky a malotraktory najdou své uplatnění například v lesnictví. Jejich malé rozměry je předurčují k hbitému a rychlému pohybu v nepřístupných místech, kam se těžší technika nikdy nemůže dostat.

Nové generace pracovních čtyřkolek mají dostatečný výkon pro odvádění těžké práce například v lese. Není pro ně nic jednoduššího, než vyvézt z lesa popadané stromy či jiný potřebný materiál pomocí speciálních přívěsů a vozíků k tomu určených. Pro tyto potřeby existují i speciální vyvážecí vleky, které se mohou
jednoduše připojit na čtyřkolku či na malotraktor.

V naší nabídce naleznete celou řadu přívěsů a vozíků, které ze čtyřkolky vytvářejí vašeho partnera na každodenní pracovní činnosti.

Čtyřkolky 4×4

ATV („all-terrain vehicle“) čtyřkolky se dají používat nejenom pro práci, ale také pro zábavu. Díky rozšířenému pohonu všech 4 kol (4×4) si lehce poradí nejenom s těžkou prací, ale také se sportovním využitím na speciálních tratích.

Oproti vyloženě sportovním čtyřkolkám, ale nabízejí robustnější provedení (odolnější vůči poškození) a také množství užitečných prvků. Jedním z nich je například naviják. Ten využijete nejenom při vytahování jiných vozidel z nesnází, ale také i pro záchranu vlastní čtyřkolky z bahnitého terénu.

Čtyřkolky a sníh

Při použití speciálního příslušenství se může z terénní čtyřkolky stát i svižné sněžné vozidlo (pomohou k této přeměně především sněžné pásy). Použití čtyřkolky tak není omezeno pouze na teplé měsíce – své uplatnění najde i během zimy.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně našeho příslušenství pro pracovní čtyřkolky, tak neváhejte a ozvěte se nám pomocí formuláře níže – rádi Vám poradíme!

Prodávané značky

JPJ Forest Vahva Jussi Vares